Eesti ETNO 2017 Viljandi folgil


Подробная информация о событии

  • Kuupäev:

L, 22. juulil kell 13 Narva Kolledžis
R, 28. juunil kell 14 A. Le Coq Kirsimäe laval

L, 29. juunil kell 17 Rohelisel laval

Eesti ETNO 2017 on rahvusvaheline muusikakollektiiv, mille moodustavad 75 muusikut 16st maailma eri paigust, nende seas neli soome-ugri stipendiaati: udmurt Pavel Aleksandrov (rahavapillid, laul); komi Kliment Komlev (multiinstrumentalist); mari Ivan Kamentšikov (mari viiul, torulpill ja vilespillid) ning karjalane Vladislav Demini (ansambli Sattuma liige).

Maailmakirevust loovad Tuneesia, Kameruni, India, Alzeeria, Shoti, Uus-Meremaa, Austraalia, Portugali, jt. maade ning väga paljud Eesti noored. Kollektiiv moodustub igal suvel uutest mängijatest. Niisama mitmekesine on ka kollektiivi repertuaar — traditsioonilised pillilood ja laulud erinevatest maadest, mis õpitakse selgeks kahe nädala jooksul toimuvas muusikalaagris.

Etno laagri juhendajateks on eesti pärimusmuusikud Merike Paberits ja Lee Taul ning lõõtsamängija Pablo Golder Belgiast, kitarrist Richard Holzmann Saksamaalt ja löökpillimängija Tobias Karlehag Rootsist.

Eesti ETNO toimub 21. korda ja on pärimusmuusika pisikuga nakatanud nüüdseks maailmalavasid vallutavad muusikud nagu Eeva Talsi, Villu Talsi, Meelika Hainsoo, jt.

Elujõud, pulbitsev eneriga ja mängurõõm saavad kokku igal Eesti ETNO kontserdil ning annavad võimsa energialaengu igale kuulajale!

Eesti_etno_pilt_412932

Rohkem infot rahvusvaheliste ETHNO laagrite kohta leiab siit: http://www.ethno-world.org/
Facebook: www.facebook.com/EthnoEstonia

Koduleht: folk.ee/opistu/eesti-etno